Sosyal Medya

Mirox Hava ve Su Kontrol Ekipmanları

 

1988 yılından itibaren hidrofor ve pompa sistemleri ile ekipmanları sektöründe kazandığımız deneyimlerin ardından 2005 yılında faaliyete geçen şirketimiz Promak Pompa, değişen dünya şartlarında özgün tasarımıyla elde ettiği patentli ürünleriyle emin adımlarla gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.


Kuruluşumuzdan itibaren kısa sürede elde edilen üretim hacmimizdeki genişleme, satış ve pazarlama ağımızdaki hızlı yayılma, öngörüsü yüksek idari birimlerimiz ve yenilenen mühendis kadromuzla şirketimiz bugün hepimize gurur veren bir seviyeye ulaşmıştır. Beklentileri yükselten ürün gamıyla tescilli markamız Mirox, her geçen gün bilinirliğini arttırarak şirketimiz için övünç kaynağı olmuştur. Şimdi  büyüyen hedeflerimiz ve profesyonel kadromuzla, projelerimizi fikirlerimizden, fikirlerimizi hayallerimizden oluşturarak yolumuza ilk  günkü çalışma azmimiz ve kararlı yükselişimizle devam ediyoruz. Tüm  yönetici ve çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve stratejik iş paydaşlarımızla vizyonumuzu sektörün bizden beklentilerini en  iyi şekilde karşılamak amacıyla planladık.

 

Yeni yatırımlarımız, modern yönetim anlayışımız, sektörde  standartları değiştiren yeni patentli ürünlerimiz ve güçlü  kurumsal yapımızla hayallerimizin peşinden emin adımlarla gitmeye, sektörümüz, ekonomimiz ve ülkemiz için fark yaratmaya devam edeceğiz.